GROM - strona nieoficjalna

pon.

Piłkarskie Wiadomości

Jak na morzu (Załęże-Mogielnica 2:3)

• autor: tadeo04, 2015-04-21 13:01

Falowanie - tak można scharakteryzować, używając jednego słowa, naszą postawę na boisku. Były momenty, kiedy byliśmy na jej grzbiecie i nasza gra mogła się podobać, ale były i takie gdy, obawa o to by nas nie przygniotła, wywoływała istną panikę pozbywając nas przy okazji zdrowego rozsądku i opanowania. Prawdziwy wilk morski potrafi wykorzystać jej siłę, kiedy jest po jego stronie, ale też umie z nią walczyć w sytuacji zagrożenia. Nam niestety tej drugiej postawy ciągle jeszcze brakuje.
Zaczęło się bardzo dobrze. W pierwszych minutach, za sprawą "Gruzina" uzyskujemy prowadzenie. Ale z minuty na minutę zaczynamy oddawać pole przeciwnikowi a w naszych oczach zamiast pewności siebie pojawia się strach. Głupie straty i nerwowe zagrania doprowadzają w efekcie do wyrównania wyniku. Dwa strzały Wieśka i dobra akcja indywidualna Jacka nie zmieniły rezultatu bo uderzenia były minimalnie niecelne a dogranie Kocurka nie trafiło do adresata. Zatem cały wysiłek wziął w przysłowiowy "łeb".
Druga część meczu to dopiero huśtawka. Niefrasobliwe zagranie jednego z naszych i Piotrek po raz drugi wyciąga piłkę z siatki. Dobrze, że Kruczek miał w rękawie Pieniążka. Puścił go na plac i gra "Gromu" ponownie zmieniła oblicze. Tym razem na listę strzelców wpisuje się Jacek Kocurek. Cały czas wysoki poziom gry i jeszcze większy zaangażowania prezentuje Macioszek. Dla niego nie było straconych piłek a z każdej akcji wyciągał tyle ile się tylko dało. Z jednej wyciągnął drugiego gola na swoje konto a trzeciego dla "Gromów". Później ponownie znaleźliśmy się "pod falą". Świadczyć może o tym pięciokrotne z rzędu egzekwowanie rzutów rożnych przez gospodarzy. Wynik już nie zmienił się do końca ku naszemu oczywiście zadowoleniu. Trzeba jeszcze wspomnieć o poprzeczce, która stanęła na przeszkodzie w uzyskaniu przez Gruzina "hat tricka". Tak się to pisze?

W meczu zagrali: Kilar Piotr, Marek Buda, Dominik Gajdek, Bieda Arek, Kocurek Mateusz, Wiącek Damian (Nalepa Damian), Gosztyła Tomek, Marczydło Jacek (Pieniążek Tomek), Nawrot Dawid (Barczak Paweł), Seba Macioszek, Jacek Kocurek (Gargaś Kamil). Do gry gotowi byli Marek Pizło, Michał Mokrzyński.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

KRS

LUDOWY KLUB SPORTOWY GROM W MOGIELNICY

ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
 NR KRS 0000302145

2011 z 1% - 1 099,70 zł

2012 z 1% - 1 010,70 zł

2013 z 1 % - 854,40 zł

Nasi Sponorzy

Opal Zlom

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Konferansjer
Ładowanie...